22.06.2022Jauku līgošanu

 

                  Līgo (5 из 5) - kopija.jpg

lasīt vairāk

30.05.2022LMSA Podkāsts - Mans Stāsts

 

                               Spied šeit  https://ej.uz/r4hw un klausies podkāsts -

                                                      " Mans Stāsts"

WhatsApp Image 2022-03-14 at 20.35.34.jpeg 

    Podcasts " Mans Stāsts" par godīgumu, atklāsmi un iedvesmu. Šo podkāstu esam veidojuši, lai meklētu esenci un atklāsmi dzīvespriekam, spēkam un iekšējam mieram !

Podkāstu vada - Maija Pontāga

Šī epizode tapusi ar Novartis Baltics atbalstu.

lasīt vairāk

26.05.2022Pasaules MS diena 2022

Atzīmēsim pasaules Multiplās Sklerozes dienu kopā!

Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāra " Gaiļezers" konferenču zālē.

9. jūnijā plkst. 11:00

             MS_diena_KOR - kopija.png

lasīt vairāk

07.02.2022Aptauja, saziņai ar ārkārtas dienestiem

     Šobrīd tiek veikta aptauja (uz interesentu reģistrēšana) aplikācijas/sistēmas testēšanai, saziņai ar ārkārtas dienestiem (piem. Ātrā palīdzība jeb 113).Galvenā doma ir, lai sazvanot dienestu jums nevajadzētu visu par sevi visu pārstāstīt, jo visu nepieciešamo informāciju jūs jau būtu būtu laicīgi savadījis savā profilā. Dienests, saņemot jūsu zvanu, šo informāciju varētu ieraudzīt uz sava datora (jūsu profila informāciju, atrašanās vietu – GPS utt.). Dotajā brīdī šis tiek testēts pie Ātrās palīdzības Ģimenes Ārstu Konsultatīvā tālruņa ārstiem uz nr. 66016001 ( https://www.nmpd.gov.lv/.../kad-zvanit-gimenes-arstu... ),  pēc testa beigām kā nākošos ir paredzēts pieslēgt jau 113 (ārkārtas izsaukumus).

     Šī aptauja un testēšana ir paredzēta ne tikai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (t.sk senioriem), bet arī viņu tuviniekiem, kas par tiem rūpējas. Aptauja ir paredzēta, lai noskaidrotu, kādus komunikāciju kanālus un ierīces, cilvēki ar īpašām vajadzībām, invaliditāti un viņu tuvinieki izmanto ikdienā, kā arī apzināt cilvēkus, kuri būtu ieinteresēti, saziņā ar ārkārtas dienestiem, izmantot arī jaunus un mūsdienīgus komunikāciju kanālus.Aptauja notiek jaunas, ar Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienestu (NMPD) integrētas, informācijas apmaiņas sistēmas testēšanas procesa ietvaros. Reģistrētie testēšanas procesa dalībnieki jau šobrīd (pirmajā integrācijas posmā) var izmantot izstrādātās sistēmas pieejamo funkcionalitāti komunikācijā ar NMPD Ģimenes ārstu konsultācijas tālruni.

     Tik detalizēta informācija par respondentiem ir nepieciešama gadījumam, ja cilvēks piekritīs piedalīties testēšanā - lai to būtu pēc tam iespējams reģistrēt sistēmā, testēšanai.Aptauju var veikt šeit - https://www.visidati.lv/aptauja/1823623017/

 

P.s. Aptauju veic "Cilvēku ar Īpašām Vajadzībām un Invaliditāti Digitālās Integrācijas Asociācija". Plašāku informāciju par pašu projektu varat izlasīt https://www.adipsd.com/emergency-integration

 

lasīt vairāk

31.12.2021Laimīgu jauno 2022 gadu !

                2022.apsveikums.png

     Savādi smeldzīgs ir šis gadumijas laiks un katrs no mums kā cilvēks tajā. It kā jau nekas nemainās: tāpat katram mums sava rūpju nasta spiež plecus, tāpat lielie vai mazie laimes brīži pazib ikdienā. Aiziet vēsturē 2021.gads, un pēc dažām minūtēm baznīcu zvani iezvanīs nākamo — 2022.gadu.

     Gadumija cilvēkam ir atskaites punkts, kad pārlūkot paveikto un neizdarīto, kad domās iezīmējam turpmāk darāmos darbus un plānus ko īstenot. Gadumijā  notiek visvisādi brīnumi un mēs, laimes lejot, cenšamies saskatīt ko nākotne mums sola. Bet lai vai kā katrs esam savas laimes kalējs pats.

     Gadumija ir lielais solījumu laiks — tūkstošiem un tūkstošiem cilvēku šobrīd nolemj un sev sola, būšu savaldīgāks, vairāk laika veltīšu ģimenei, neslinkošu, nevaimanāšu par niekiem, apgūšu ko jaunu. Šādu solījumu uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl. Cilvēkam gribas būt labākam, un gadumijā šī vēlme jūtama jo spēcīgi. Lai piepildās, lai sanāk, lai nākamais gads nes jaunas cerības, jaunas iedvesmas un dzīvot sparu.

                                               

                                Laimīgu Jauno 2022.gadu !

 

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: