21.06.2018Priecīgus Līgo svētkus!

                Ligo.jpg

lasīt vairāk

04.06.2018Delfīni un Dzintars

 Dzintars un Delfīni.

 RDLD.png  Pateicamies Rīgas Domes labklājības departamentam par materiālo palīdzību līdzmaksājumā, projekta Nr.DL-18-59-lī  īstenošanai.    

     Rīgas-Kurzemes LMSA nodaļa, aicināja draugus un kolēģus 19.un 20.maijā aizrautīgā Vasarsvētku ceļojumā pie brāļiem Lietuvā. Izbraucām sestdien 19.maijā. Laiks bija brīnišķīgs, garastāvoklis labs. Nu-tad tikai uz priekšu!
Pēc vairāku stundu brauciena nonācām Palangā. Te mana jāsaka liels paldies mūsu Ludmilai Kolpaščikovai, kura 
interneta dziļumos atrada firmu "Mundus Travel", ar iespēju sagādāt autobusu ar pacēlāju. Draugi kuri sēdēja ratiņos tika ar visiem riteņkrēsliem iecelti autobusā bez problēmām.

    

lasīt vairāk

04.06.2018Lietuvas burvība

Lietuvas Burvība

 RDLD.png  Realizētais projekts Nr.DL-18-60-lī ar nosaukumu "Lietuvas burvība" norisinājās 12.05.2018.- 13.05.2018. Ar Rīgas Domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu 30 MS cilvēki un viņu atbalstītāji no biedrības LMSA ar autobusu apceļoja Lietuvas skaistākās vietas.
12.05.2018. rītā mēs devāmies ceļā, lai izbaudītu 2 dienu tūrisma firmas SIA "Poētika" speciāli sagatavotu programmu. Apmeklējām Krusta kalnu pie Šauļiem, kurā pašlaik ir vairāk kā 200000 krustu.

lasīt vairāk

29.05.2018Pasaules MS diena 2018

 

world-ms-day-logo-english.png

Katru gadu maija pēdējā trešdienā tiek atzīmēta pasaules Multiplās sklerozes diena, 2018.gadā tā iekrīt 30.maijā.  pateicoties čaklo rociņu palīdzībai https://www.youtube.com/watch?v=XwVdBQnQEYY  un fonda atbalstam, mēs šajā dienā dosim mūsu cilvēkiem pa svecītei, lai kur arī viņš būtu vai slimnīcā, vai mājās, vai kopīgi sanākot kopā, tieši šajā dienā, pulksten 12,00, to aizdegtu. Radīsim šo kopības sajūtu multiplā sklerozes slimniekam, ka neesam viens, bet esam daudz, mēs atceramies par katru un mums visiem ir viena cerība, ar gaišu domu par mīlestību un cerību, ka kādreiz šī slimība būs izārstējama. 

     Diena, kad tiks atzīmēta globāla solidaritāte uz cerību par nākotni.

Pasaules MS diena ir oficiāli atzīmēta katru gadu 30. maijā. Notikumi un kampaņas notiek visu maija mēnesi. Tas apvieno globālo MS sabiedrību, lai dalītos stāstos, veicinātu izpratni par multiplo sklerozi.

2018. gada kampaņa tiek dēvēta par #bringinguscloser un tēma ir pētniecība.

2009. gadā MS International Federation (MSIF) un tās locekļi uzsāka pirmo Pasaules MS dienu. Kopā mēs esam sasnieguši simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, katru gadu veicot kampaņu, kurā katru gadu uzmanība pievērsta citai tēmai.

Ar multiplo sklerozi skarto ir vairāk nekā 2,3 miljonu cilvēku visā pasaulē.

 

     Pētniecība mūs tuvina uz izārstāšanos.

Lai gūtu panākumus, mums kopīgi jākļūst par globālu dalībvalstu kopienu, lai atrastu veidus, kā uzlabot dzīvi ar MS tagad un pārtrauktu MS uz visiem laikiem.

#bringinguscloser kampaņa ir saistīta ar cilvēkiem, kurus ietekmē MS, un tiem, kas iesaistīti MS pētniecībā, tostarp zinātniekiem, studentiem, medicīnas māsām, līdzekļu vākšanas speciālistiem, brīvprātīgajiem un citiem. Tā ir iespēja sanākt kopā, lai atzīmētu to, ko mēs līdz šim esam sasnieguši MS pētījumos, un dalīties ar cerībām uz nākotni.

lasīt vairāk

29.05.2018Iedod darbu čaklām rokām

  caklas_rokas.png Siguldas bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, biedrības  “Cerību spārni”  čaklās rokas darinājuši šīs sveces, lai nestu prieku mūsu cilvēkiem , kuras paredzētas pasākumam Pasaules MS dienā 30.maijā.  izmaksas sedz Borisa un Ināras Teterevu fonds programmas “Iedod darbu čaklām rokām”. Video kā tās top varat apskatīt http://ejuz.lv/jsl .

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: