Pasaules MS diena 2020

                              Pasaules MS diena 2020 - 30 maijā

    MS connections.pngMēs esam spēcīgi kopā ! Es pievienojos, mēs apvienojamies – komunikācija, tas ir tas, 

        kas vajadzīgs katram un ikvienam…

      Mums Latvijā ir vairāk kā 2500 cilvēku ar MS no kuriem daudzi koronovīrusa dēļ nevar atstāt savas mājas, tādēļ esam pieņēmuši izaicinājumu un pielāgojuši kampaņu pandēmijai. Lai arī paliekam mājās, paliekam saistīti.

     Pasaules MS diena – 30 maijs – diena kad  atzīmējam globālo kustību jau no 2009. gada, ar cerību uz nākotni ! MS Connections ieviests, lai sasniegtu dažādus mērķus, tai skaitā:

     * Pievienojoties MS kustībai mēs cīnāmies ar sociālajām barjerām un aizspriedumiem, kas liek cilvēkiem ar MS justies vientuļiem un izolētiem, nesaprastiem.

     * Tiek radītas atbalsta grupas pa visu Latviju, kas atbalsta un izglīto cilvēkus, kurus skārusi MS

Izglītojam un veicinām cilvēkiem ar MS izpratni par  

                                                                           pašaprūpi un veselīgu dzīvesveidu.

     Arī mēs, tāpat kā visā pasaulē vēlamies radīt pozitīvas pārmaiņas MS skarto cilvēku dzīvē!

Mēs varam dalīties savā starpā ar ieteikumiem, kas mūs uztur, lai tiktu pāri MS , redzamajiem un neredzamajiem simptomiem, katram taču ir kāda formula, kas palīdz grūtajos brīžos….. kādam vajag aiziet uz baznīcu,  kādam apmeklēt biedrības atbalsta grupu , bet kādam pietiek ar telefona zvanu un sarunu. Vai satikt draugus un padzert kafiju vai tēju… Kas palīdz tev ?

     30.maijā Pasaules MS dienā varēsim redzēt uzstāšanās un vēstījumus no dažām MS kopienas zvaigznēm. Būs arī ļoti aizraujošs MS World Choir (MS pasaules kora) priekšnesums! MS cilvēku grupa, kas visai pasaulei izpildīs dziesmu “Lean on Me”. Kori vadīs slavenais kordiriģents Marks De-Listers. Pasākumu tiešraidē iespējams būs apskatīt  Facebook un YouTube plkst. 14:00 pēc Centrāleiropas laika.

     Iedvesmojoties no surdotulkojuma vārda “kopā”, MS Sirds ir solidaritātes simbols visiem, kurus skārusi MS. Pievienojieties ar savām rokām vai atrodiet draugu, lai izveidotu MS sirdi. Kāpēc nenofotografēt, lai parādītu savu atbalstu pasaules MS kopienai šajā dienā?

Neaizmirstiet izmantot  #MSConnections un #WorldMSDay, ievietojot bildes  sociālajos tīklos – stāstīsim pasaulei, ka mēs esam, mēs neesam neredzami, mīlam dzīvi un  gribam dzīvot nevis sadzīvot!

     Ja saņemsim finansējumu, mums plānos ir apmeklēt mūsu smagāk skartos cilvēkus , kurus ir skārusi diagnose multiplā skleroze, lai ikviens sajustu, ka nav atstumts, bet ir daļa no mūsu sabiedrības, no mums, ka neesi aizmirsts. Aizvest kādu cienastu vai nepieciešamākās preces atbalstot šajā tik grūtajā laikā.

                                                                                     LMSA valdes priekšsēdētāja Ineta Osipoviča

                           Find your.png

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: