Multiplās Sklerozes konference KRC Jaunķemeri

  • Jaunumi
  • Multiplās Sklerozes konference KRC Jaunķemeri

Multiplās Sklerozes konference KRC Jaunķemeri

     Multiplā skleroze pavisam noteikti ir diagnoze, par kuru ir jārunā, kas ir “jāceļ gaismā” , tādēļ 13.jūnijā KRC Jaunķemeri rīkoja MS pacientiem veltītu konferenci, kurā rehabilitācijas centra speciālisti sadarbībā ar Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācija un uzņēmumu Sanofi Genzyme sniedza gan praktisku informāciju, gan vadīja meistarklases, kas ir aktuālas katram MS pacientam.

     Konferenci atklāja dr. Elīna Malkiela, kura pastāstīja par Multiplo sklerozi, kas tā ir un kā atpazīt tās simptomus, vēlāk iepazīstināja par medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri" Pēc lekcijām katrs varēja izvēlēties kuru darba grupu apmeklēt vai tā bija Lī Silverman balss terapija multiplās sklerozes pacientiem, vai par pareizu ēšanu, vai relaksācijas nodarbību, vai arī ķermeņa apzināšanos caur kustību. Lekcijās klausījāmies par enerģijas taupīšanas tehniku ikdienas aktivitāšu veikšanas atvieglošanai, RSU studentes prezentēja bukletu par šo tēmu, kā arī par iespējām  saņemt šāda veida pakalpojumus un informāciju, kur iegādāties preces, kā pielāgot dzīvojamo vidi, kas atvieglotu ikdienu personām ar īpašām vajadzībām.

          Jaunķemeri MS.jpgFoto:M.Potāga    

     Paldies par interesantām lekcijām, pusdienām un arī ekskursiju pa izremontētajām rehabilitācijas centra telpām un iespēju redzēt, kā tiek nodrošināta pati rehabilitācija, kas mūsu cilvēkiem tik ļoti nepieciešama.

                                                                                                                            Ineta Osipoviča

 

    

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: