Ja nevaram, ko gribam, daram ko varam!

  • Jaunumi
  • Ja nevaram, ko gribam, daram ko varam!

LMSA Daugavpils nodaļa pamazītēm, bet iet uz priekšu.

     Šogad  piedalījāmies  projektu AS "Latvijas valsts meži" konkursā sociālās jomas projektiem un sadarbībā ar Daugavpils Olimpisko centru uzrakstījām projektu „Liekam bēdu zem akmeņa”, kurš tika atbalstīts un tagad mēs to veiksmīgi īstenojam.

     Projekta ietvaros tiek paredzētas baseina rehabilitācijas nodarbības, ārstnieciskās vingrošanas nodrabības, psiholoģiskā nodarbība, ekskursija pa Olimpisko centru. Visas darbības, rehabilitācijas nolūkos, notiek mūsu Olimpiskajā sporta kompleksā, gan divos plašajos  baseinos, gan lieliskajā vingrošanas sporta  zālē. Visi 20 nodaļas  biedri, kuri piedalās projektā, ir sajūsmā par iespēju vingrot ūdenī fizioterapeita uzraudzībā, gan zālē treneres uzraudzībā. Tos vingrojumus, kurus zalē ir grūti izpildīt, ūdenī viegli padodas: „Mēs visi esam priecīgi par lielisko kolektīvu, kas strādā Olimpiskajā centrā. Mūs vienmēr  ar smaidu sagaida, palīdz noģērbties un pavada uz  vajadzīgo telpu. Pēc darbošanās  atkal tiek sniegta palīdzība un atvadu sveicieni ar smaidu.”

daug13-1.JPG

daug13-2.jpg   

daug13-3.JPG

29. maijā pasaulē tiek atzīmēta multiplās sklerozes diena. Arī projekta pēdējā nodarbība, kas notiks psihologa vadībā, tiks veltīta šai dienai un daudziem interesējošiem jautājumiem, saistītiem ar Multiplo sklerozi. „Mēs atzīmēsim Pasaules MS dienu ar garšīgu cienastu, ar dalīšanos savās atmiņās,  savā pieredzē par veksmīgu ārstēšanos, ar ekskursiju pa Olimpisko centru, ar laba vēlējumiem viens otram”.

Monika Jukša

LMSA Daugavpils nodaļas vadītāja.

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: