Motormuzeja apmeklējums.

  • Jaunumi
  • Motormuzeja apmeklējums.

Jauku un patīkamu pasākumu, sadarbībā ar Rīgas Domi un Motormuzeju, š.g. 25.septembrī, projekta "Hameleonu rotaļas" rudens sesijas ietvaros, sagādāja projekta "tēvs" Māris Āboliņš.

Tikām laipni aicināti uz pasākumu motormuzējā. Pēc motormuzeja direktora A.Aksenoka kunga neliela apsveikuma devāmies ekskursijā. Kam grūtības sagādāja ilgstoša staigāšana un stāvēšana tika piedāvāti dažādi pārvietošanās palīglīdzeļi. Klausoties interesantajā gida stāstījumā un aplūkojot daudzos eksponātus laiks pagāja nemanot. Uzzinājām ļoti daudz jauna par mašīnbūves vēsturi arī citus interesantus faktus. Lai nedaudz atpūstos tikām aicināti mājīgajā kafejnīcā uz nelielu, gardu azaidu.

"Hameleonu  rotaļas" rudens atklāšanas pasākumā, ar savu klatbūtni un dziesmām mūs pagodināja dziesminieks Haralds Sīmanis.Tas bija lieliski.

Pēc atpūtas turpinājām ekskursiju. Noguruši, bet bagātināti ar jaunām zināšanām un pozitīvām emocilām varējām doties mājup.


Milzīgs paldies Mārim Āboliņam, Rīgas Domei un motormuzejam!


Ja kādam nebija iespējams 25.09.tikt uz muzeju, tad to vēl var izdarīt bez maksas līdz novembra beigām, sazinoties ar Māri  mob. 28339976  saskaņot par ielūgumiem.

                                                                                                      M.Ozoliņa Rīgas Kurzemes nod.

 

Projekts tiek īstenots ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  Sabiedrības integrācijas programmas atbalstu.

                                                                 RDLSD.jpg

 

 

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: