Pie durvīm klauvē Jaunais 2023.gads

  • Jaunumi
  • Pie durvīm klauvē Jaunais 2023.gads

 Pie durvīm klauvē Jaunais 2023.gads.

     Kāds tas būs, tas ne vienmēr ir atkarīgs no mums. Mēs domājam vienu, bet dzīve saliek visu pa citiem plauktiem. Katru gadu gribam dzīvot veselīgāk, pilnvērtīgāk, bet vienmēr atliekam uz pēc tam. Šis ir tas laiks , lai dzīvotu sev, lai kādam piedotu, lai kādu iemīlētu, vai kādam pateikt paldies, vai ar vārdiem, vai darbiem. Mēs nevaram gaidīt, kad kāds izdarīs lietas mūsu vietā, sāc ar sevi, ar mazumiņu un tad lietas taps lielas. Atrodi laiku sev, lai izietu ārā, aizbrauktu uz jūru, vai pastaigāties pa mežu, pļavu. Aizbraukt pie sen neredzēta drauga vai rada. Bet varbūt arī radīt svētkus sev mājās un uzaicināt kaimiņa omi uz tasīti tējas. Mums jau nevajag daudz, tikai kādu labu vārdu, vai tikt uzklausītam, lai dvēselē sajustu siltumu, ka neesi viens, ka tevi atceras.

     Mums biedrība ir tik daudz fantastisku cilvēku, kas rūpējas par līdzcilvēkiem, neskatoties uz to, ka arī paši nebūt nav tie paši spēcīgākie un varošākie. Bet ir labi, ka ir kam pazvanīt un paprasīt, sajust, ka tepat ir blakus kāds kurš tevi sapratīs un atbalstīs neskatoties ne uz ko.

     Nespēju beigt apbrīnot mūsu Skaidrīti, kura rīts vai vakars vienmēr ir gatava visus atbalstīt, parunāt un aizbraukt. Viņai īpašs paldies par ik dienas, ik mēneša un gadu no gada ieguldītā darba, tas nav izmērāms ar vārdiem, ne ar naudu.

     Paldies, katram un katrai nodaļas vadītajam, vietniekam un palīgam, katram atbalstītājam, grāmatvedei Sanitai, līdzpriekšsēdētājai Maijai . Paldies LMSA valdei, kura sanāca katrreiz kopā , lai arī zooma vietnē, bet risinājām problēmas un kalām nākotnes plānus.

Vai jūs zinājāt, ka mums tagad ir izveidots podkāsts “Mans stāsts” par godīgumu, atklāsmi un iedvesmu. Šo podkāstu vada Maija, tiek runāts gan ar dažādiem ārstiem, speciālistiem, gan mūsu pašu cilvēkiem  un var klausīties spotify.com audio formātā.

     Mūsu dzīve nav apstājusies ne uz mirkli, varbūt tikai drusku piebremzējusi, varbūt drusku mainījusi gultni, bet plūst savu ierasto gaitu, brīžam straujāk, brīžam rāmāk, bet plūst.

     Pasaules MS dienu šogad atzīmējām drusku vēlāk kā ierasts un 9.jūnijā mūsējie tika uzaicināti uz RAKUS “Gaiļezers” kur konferenču zālē bija iespēja parunāt ar ārstiem un specialistiem, kuri ikdienā ir iesaistīti multiplās sklerozes pacientu aprūpē, uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Pasākuma tiešraide tika rādīta arī Facebook.com, Latvijas Multiplas Sklerozes lapā.

     Kā katru gadu mūsu draugi no Vācijas, sadraudzības pilsētas Hemer bija atbraukuši un varējām tikties klatienē, šie brīži katra sirdī arī ir nenovērtējami.

     No 26.-28.augustam asociācijas pārstāvji ar MS jauniešu grupu tika uzaicināti uz Lietuvas pilsētu Palangu “Young People’s Network “ trīs dienu nometnes darba grupā.

Katru mēnesi slēgtajā facebook grupā ar nosaukumu  “Latvijas Multiplās sklerozes cīnītāji” tiek veidotas tikšanās, kur sanākam kopā, parsvarā gan jaunieši, bet aicināts ir ikviens, kam dzīve saistīta ar diagnozi MS.

     Arī katrā nodaļā pa visu Latviju mums darbs nav apstājies, visi čakli strādājuši, risinājuši dažādas problēmas, piedalījušies dažādās aktivitātēs, strīdējušies un guvuši risinājumus dažādos jautājumos. Paldies Jums visiem un katram, par darbīgumu un ka darāt mūsu ikdienu nedaudz gaišāku, nedaudz cerīgāku un priecīgāku. Lai Dievs mums palīdz un stāv klāt šajā, ne tik vieglajā laika cīnīties gan ar savu veselību, gan ar apkārtējām likstām, kas nav atkarīgas no mums.

 

     Lai nākamais gads ir ar jaunām cerībām, ka šogad piepildīsies, kas bija iecerēts, bet nepabeigts ! 

       Lai veselības , izturības, pacietības un kāda sapņa piepildījuma visiem 2023. gadā!

                                           Laimīgu jauno gadu !

 

                          Paldies visiem no sirds un noteikti uz tikšanos klātienē !

                                                                                         LMSA valdes priekšsēdētāja Ineta.

 

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Swedbank”
Konts:
LV54HABA0551052632700
SWIFT: HABALV22


Nodaļas

Atbalstītāji: