26.12.2018Sirsnīgu šo svētku laiku!

 

              Ziemassvētki-Jaunaisgads.jpg

lasīt vairāk

13.12.2018Aicina uz lekcijām

Guļošu un mazkustīgu pacientu tuviniekus aicina uz lekcijām RAKUS

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca. 

Gulošu un mazkustīgu pacientu tuviniekus aicinām uz bezmaksas lekcijām par aprūpes atvieglošanu. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Rehabilitācijas klīnikā turpmāk divas reizes mēnesī notiks bezmaksas lekcija par ilgstoši gulošu un mazkustīgu pacientu aprūpi, kuras laikā mūsu slimnīcas pacientu tuvinieki varēs saņemt ergoterapeita padomus."Nelaime, kuras dēļ cilvēks nokļūst ratiņkrēslā vai nespēj piecelties no gultas, nekad nemaina tikai viena cilvēka dzīvi. Tā maina arī viņa tuvinieku dzīvi. Viņi bieži vien ir vēl lielākā izmisumā, jo nezina, kā tuvajam cilvēkam palīdzēt, kā par viņu pareizi rūpēties. Ergoterapeits ir speciālists, kas piederīgajiem var sniegt šīs zināšanas," skaidro Austrumu slimnīcas Rehabilitācijas klīnikas vadītāja, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Illa Mihejeva.Izglītojošā lekcija "Ilgstoši mazkustīgu pacientu aprūpes atvieglošana" notiks katra mēneša 2. un 4. ceturtdienā no pulksten 13.00 līdz 13.50 Rehabilitācijas klīnikā – stacionāra "Gaiļezers" 2. stāvā, 14. kabinetā. Pirmā lekcija – jau 13. decembrī!Lekciju vadīs Austrumu slimnīcas ergoterapeiti, skaidrojot un rādot tuviniekiem, kā par mazkustīgo cilvēku pareizi rūpēties, viņu grozīt un cilāt, tajā pašā laikā nekaitējot savai veselībai, kā izvēlēties piemērotus tehniskus palīglīdzekļus un pielāgot mājokli, lai atvieglotu dzīvi gan mazkustīgajam cilvēkam, gan ģimenes locekļiem, kuri par viņu rūpējas.Lekcijai iepriekš obligāti jāpiesakās, zvanot uz Rehabilitācijas klīnikas tālruni 67042950

lasīt vairāk

29.11.2018Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam

 

Arī Latvijas multiplā sklerozes asociācijas organizācijas veikums cilvēku ar invaliditāti labā ir sabiedrībā pamanīts un novērtēts. Latvija Republikas tiesībsargs Juris Jansons mūs aicināja uz Gada balvas cilvēku ar invaliditāti atbalstam pasniegšanas ceremoniju. Balvu pasniegšanas ceremonija norisinājās šī gada 27. novembrī no plkst. 18.00 līdz 20.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Jau ceturto gadu tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku rīko konkursu "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam", kura mērķis ir pamanīt labās prakses piemērus un atzinīgi novērtēt to cilvēku, organizāciju vai uzņēmumu darbu, kuri sekmējuši cilvēku ar invaliditāti tiesības un intereses. Tika pasniegtas balvas, gan NVO, gan individuālo sniegumu kategorijās: Uzdrīkstēšanās, Nodarbinātības veicinātājs, Sociālo tīklu balss, Izglītotājs, Bērnu atbalsts, Pakalpojumu nodrošinātājs.

lasīt vairāk

29.11.2018Fotoizstādes Es un MS ieskats

Neliels ieskats fotoistādes Es un MS , kura vēl šajās telpās būs apskatāma līdz 9.decembrim.

https://youtu.be/K1iFWrZwRGQ 

lasīt vairāk

29.11.2018Ielūgums

Aicinām uz LMSA paplašinātu, valdes, nodaļu vadītāju

un vietnieku, grāmatvežu sapulci - semināru

2018.gada 6.decembrī  plkst. 11.00

Rīgā, Melīdas 10, Vecmīlgrāvja poliklīnikas konferenču zālē, 3.stāvā.

 

Dienas kārtībā būs pārskati par LMSA un nodaļu darbu kopumā 2018.gadā, finanšu pārskatu analīze,

galvenie darbības virzieni 2019.gadā. /paredzētie projekti un semināri, izstādes, pasaules MS diena, par jaunumi MS ārstēšanā un citi organizatoriskie jautājumi.

 

Jūsu ierašanās būu obligāta / ziņojiet, ja nevarat/

                                                                                                                     LMSA  valde

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: